Subwoofery

Chcesz aby Twój samochód miał świetne nagłośnienie? W takim razie rozważ zamontowanie w swoim samochodzie subwooferów. To doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika muzyki. Oferowane przez nas subwoofery to profesjonalny element sprzętu car audio. Są to dodatkowe głośniki wykorzystywane jako jedne z głośników samochodowych. Służą do odtwarzania dźwięków o bardzo małych częstotliwościach (zazwyczaj w granicach 20-205 Hz).
Montaż subwoofera w samochodzie pozwala na efektywne odtwarzanie drgań, które wymagają głośników posiadających dużą średnicę membrany i dużych mocy wzmacniacza. Subwoofery dzielą się na aktywne i pasywne. Aktywne posiadają wbudowany wzmacniacz, a filtracja sygnału dokonuje się za pomocą aktywnego lub pasywnego filtru dolnoprzepustowego. Z kolei subwoofery pasywne nie mają własnego wzmacniacza, zaś filtracja sygnału jest przeprowadzana przy pomocy pasywnego filtru dolnoprzepustowego.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat naszej oferty. Nasi doświadczeni pracownicy z chęcią udzielą Ci rady i dopasują nagłośnienie do Twoich wymagań. Jeśli często słuchasz muzyki podczas prowadzenia samochodu, to profesjonalne głośniki samochodowe będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Bez względu na to jakiej muzyki lubisz słuchać w samochodzie, profesjonalny zestaw car audio jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.
Zadzwoń do nas lub napisz i przekonaj się, że nasza oferta nie ma sobie równych. Zapewniamy nie tylko sprzedaż radioodtwarzaczy, głośników samochodowych i sprzętu car audio, ale także ich montaż! Zapraszamy do współpracy.